سلام و صد سلام

ميبينم که همه در تکاپوي آخر سال هستيد و وقت سرخاروندن هم نداريد.

منم همينطور يکي نيست يکم وقت بمن قرض بده ، والا بخدا وقت کم دارم.

استوري هارو ديديد؟(استوري اين شيريني خوشمزه در اينستاي ما موجود است.)آموزش اين شيريني خوشمزه هست، نگاه  کنيد سوال داشتيد حتما بپرسيد. آموزش بعدي هم تو راهه پس فعلا.

شيريني اسکار  

مواد لازم

کره50 گرم

روغن قنادي يا روغن جامد.25 گرم

تخم مرغيک عدد

وانيل1/4قاشق چاي خوري

پودر هل.1/2 قاشق مربا خوري

پودر قند50 گرم

آرد به ميزان لازم

مغز تخمه آفتاب گردان، خلال بادام، مغز گردوي خرد شده و کنجد

طرز تهيه:

از 50 گرم کره و 25 گرم روغن قنادي يا روغن جامد استفاده مي کنيم. مي توانيد کل 75 گرم را کره ستفاده کنيد. من از 50 گرم کره و 25 گرم روغن لادن طلايي زعفراني استفاده کردم.

روغن ، کره و پودر قند را خوب با همزن بزنيد تا پوک شود. بعد وانيل، يک عدد زرده تخم مرغ و پودر هل را اضافه کرده و بزنيد تا خوب با هم مخلوط شوند. سپس آرد را آرام آرام اضافه کنيد تا خميري لطيف به دست آيد که به دست نچسبد. حدودا 100 تا 130 گرم آرد نياز داريد که بستگي به اين اين دارد که تا حدي باشد که خمير به دست نچسبد. وقتي خمير آماده شد، مغزيجات را دم دستتان گذاشته و سفيده تخم مرغ را با همزن دستي بزنيد تا از از حالت گي خارج شود.

کف سيني فر را کاغذ روغني بيندازيد. انداره يک توپ کوچک از خميرتان برداشته و کمي با دست فشار دهيد تا کمي از حالت گردي کامل در بيايد. زيرا اينگونه مغز شيريني بهتر مي پزد. سپس، در سفيده تخم مرغ و بعد در مغزيجات بغلتانيد. مي توانيد فقط از مغر گردو استفاده نماييد. من از خلال بادام، کنجد و مغز تخمه آفتابگردان هم استفاده کردم. بعد در سيني فر چيده و سيني فر را در فر گرم شده، طبقه وسط دماي 150 درجه فارنهايت قرار دهيد. بعد از 10 دقيقه چک کنيد که زير شيريني خيلي طلايي نشود. همين که يک مقدار تغيير رنگ بدهد کافيست . وقتي شيريني را از فر درآورديد اجازه دهيد خنک شود و در ظرف مورد نظر بچينيد و نوش جان بفرماييد.

شيريني اسکار

شيريني اسکار

شيريني  اسکار

آدرس کانال آموزشي دسرشيک:

https://telegram.me/desershik1

همچنين براي مشاهده ليست قيمت و نمونه کارها مي توانيد به کانال ويترين دسرشيک مراجعه فرماييد:

https://telegram.me/desershikvitrin

تهيه شده توسط عطيه بيک محمدي، طراح و مجري دسر و انواع کيک و شيريني خانگي

براي سفارش انواع دسر، کيک ، فينگر فود و پارتي فود با شماره هاي زير تماس حاصل فرماييد:

0912-2475856

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدیریت استان کرمانشاه آن وب سایت در کافه کتاب،چند جرعه آرامش مهمان ما باشید. اهواز درس صنایع مفتولی خلیج فارس رزق کریم خريد و فروش باغ ويلا در غرب استان تهران To improve تعمیر جک پارکینگ غرب تهران :: 09121062739 تصنیف بهاران